AMISTA INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S.

AMISTA investiční společnost, a. s., která je obhospodařovatelem fondu, se specializuje na zakládání a správu fondů kvalifikovaných investorů. V České republice a v současnosti se jedná o největší investiční společnost na trhu FKI vůbec.

AMISTA poskytuje své služby 62 fondům s celkovou hodnotou majetku 49 mld. Kč. Spravované fondy investují do širokého portfolia aktiv, včetně private equity. Společnost založila fond, který se na základě povolení ČNB ze dne 16. ledna 2007 stal prvním fondem kvalifikovaných investorů v České republice.

BH Securities a.s.

BH Securities a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry a členem Burzy cenných papírů Praha a.s. Společnost byla založena v roce 1993 a je součástí holdingu PROXY – FINANCE, a.s. BH Securities a.s. patří mezi nejvýznamnější tuzemské nebankovní finanční subjekty. Díky svému dlouholetému podnikání společnost získala bohaté zkušenosti, důvěru zákazníků a vybudovala si pevnou pozici na českém kapitálovém trhu.

Společnost poskytuje komplexní služby na kapitálovém trhu pro institucionální investory i fyzické osoby. Hlavní aktivitou společnosti je obchodování s cennými papíry na vlastní i cizí účet v tuzemsku i zahraničí, obhospodařování zákaznických portfolií (správa aktiv), obchodování s akciemi a finančními deriváty nebo primární emise dluhopisů.

Versute Investments, s.r.o.

Versute Investments, s.r.o. je investiční a poradenskou společností, která je aktivní zejména v segmentu malých a středních firem v České a Slovenské republice. Provádí jak investice vlastního kapitálu, tak asistuje obchodním a investičním parterům formou co-investic, pomáhá se zajišťováním investičních prostředků a s tvorbou finančních a organizačních struktur či poskytuje transakční a strategické poradenství, a asistenci při procesech due diligence atd.

Kontakt

BH Securities a.s. 
Na Příkopě 848/6
110 00, Praha 1
Recepce: +420 255 710 710
Fax:+420 255 710 770
E-mail: bhs@bhs.cz
Web: www.bhs.cz

BHS Fund II. - Private Equity,
investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

Bohumil Pavlica
Alternative Investments & Corporate Finance Manager
Tel. 255 710 724
Ing. Jan Kuthan
Member of the Supervisory Board
Tel. 255 710 734
Anežská 986/10, Staré Město,
110 00 Praha 1
IČ: 03846784
DIČ: CZ03846784
vedená u Městského soudu v Praze, vložka B 20487
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Položky označené * jsou povinné.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.
Odeslat

2019 © BH Securities a.s. | Podmínky použití

Více